[27-8] [7-1]
na hát én ha taliznék a Torressel...fúúú...most hogy legszivesebben mit csinálnék azt hagyjuk :DDD de most komolyra fordítva a xót...előxöris autogramm & képek...ismerkedés...lekoptatni az Ollalát...öxxejönni wele...csók...smaci minden ami lehet :):):) (L) TORRES (L) 4ever!!! :) by Timi(Kicsi Torreske) |
[27-8] [7-1]
|